.

.

Машка и голема машка машка машка маичка за голф Поло кошула, до 5XL

Машка и голема машка машка машка маичка за голф Поло кошула, до 5XL

DEN 295.68

Количината на стоката
Това е достапна

Поставете го во стил со маичката за голф за машки бен Хоган, мини ботанички принт. Овој голф ја карактеризира технологијата за влага што ја носи влагата што ја оддалечува потта од вашата кожа за да ве одржи ладно и суво. Вградените блокови за заштита на сонцето ги оштетуваат УВ зраците од пробивањето на ткаенината. Додадено истегнување во ткаенината со двојно плетење помага да се зголеми подвижноста за поголем опсег на движење. Mini Geo Print додава детали што привлекуваат очи што изгледаат одлично и на теренот за голф и надвор. Технологијата за влага ви помага да се чувствувате суво. Вградената заштита на сонцето помага да се блокираат штетните УВ зраци. Трајната ткаенина помага да се зголеми удобноста и мобилноста.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата