.

.

Мебел на Америка Видор од средниот век дрво и метална шестоаголна маса, црна

Мебел на Америка Видор од средниот век дрво и метална шестоаголна маса, црна

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Минималистичкиот стил дозволува убавината на дизајнот да блесне во овој мебел на Америка модерната манжетна масичка за кафе. Природни тонирани разгорени и цврсти дрвени нозе го поддржуваат сјајниот метален масички за кафе со крената раб на усните за да ги задржат предметите да не се лизгаат. Оваа модерна манжетна за кафе со модерно кафе има необична шестоаголна форма, нешто малку поразлично од вашите традиционални правоаголни и тркалезни дизајни. Неговата компактна форма овозможува да се користи на најразлични начини, како што се на вашиот влез, како ноќна ноќ или на кое било друго место, ви треба функционална тврда површина. Мебел на Америка Видор Метал и Дрво масичка за кафе со фиока, црна вклучува : една (1) масичка за кафе. Стил : модерно од средниот век. Заврши : Црн, природен тон. Материјали : челик, цврсто дрво. Врвот на табелата во форма на шестоаголник. 3 цврсти дрвени дрвени нозе. Природно завршено дрво. Доаѓа со упатства за склопување. Бродови во 1 кутии. Димензии и тегови : целокупни димензии : 31,6 "L x 31,6" W x 18.5 "H. Тежина Капацитет : 50 bs. Тежина на производот : 25 lbs. Кликнете овде за да ја видите продавницата за водичи за склопување на колекцијата за појавување : Крајни табели : Точка #569704669.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата