.

.

Докери Машки Директно Вклопување Жан Сече Каки Сите Сезони Технолошки Панталони

Докери Машки Директно Вклопување Жан Сече Каки Сите Сезони Технолошки Панталони

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Вашите омилени фармерки направени на некој начин поудобна ткаенина. Нашите Панталони Со Жан Се најдобри од сите светови — лесни за стилизирање, удобни и подготвени да одат насекаде. Уште подобро, овој пар е направен со рециклирани влакна и ви помага да ја одржувате вистинската температура со технологијата на терморегулирачка ткаенина. Вашите омилени каки, исечени како вашите омилени фармерки. Каки сече како вашите омилени фармерки, со директно вклопување низ седиштето и бутот. Сите Сезони Технологија? ткаенината се прилагодува на температурата на вашата околина. 5-џебен стил. Додадено истегнување. Поставете Го Целиот Појас За Удобност при Движење. Традиционална тексас конструкција. Подебели нишки во области со висок стрес. Бод од синџирот на долниот раб. Брендирани стебла и патенти. Морнарица брендирани назад лепенка. Само онлајн. Немате право да враќате / разменувате/земате во продавниците.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата