.

.

Crocs Unise Baya Slipper

Crocs Unise Baya Slipper

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Семејството на затнување, флипс и слајдови на Баја се здобива со нов член со овој ултракозичен палтост во стилот на муле. Плишан стапало, почувствувано градежништво и логоа на крокодите на надворешните страни на горените, го прават лизгачот на Баја, безумно задоволство. Мек почувствуван горниот материјал . перниче и нозе од нозе; тежи само унци. Мека синтетичка надворешна плоча добро прилагодена за употреба во затворен простор. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата