.

.

Холивудски машки џогер со двојки со инсерти на коленото

Холивудски машки џогер со двојки со инсерти на коленото

DEN 448.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овие џогери од Twill од Холивуд се карактеризираат со влезови на коленото за трендовски преземање на оваа класика на улична облека. Приближно. Мерења на модели : Висина : 6'1, половината : 30,5 инчи. Моделот носи големина M. опуштено вклопување; Заштитена нога. Еластична половината со врзана вратоврска. Четири џебови. 98% памук/2% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата