.

.

Ник Греам Слим се вклопи во претходно прилагодена костум со панталони 32

Ник Греам Слим се вклопи во претходно прилагодена костум со панталони 32

DEN 1231.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Slim Graham Slim Fit костум има јакна од јака, џебна плоштад и претходно загрозени панталони за веднаш да го рафинира вашиот изглед. Полирани обрасци, и лаптоп на лаптоп од овој костум. Тенок се вклопува со ткаенина за истегнување. Костумот вклучува : целосно поставена јакна со внатрешни џебови, јака од изрез, влечење џеб квадрат, лаптоп, пред-загрозени рамни предни пантолони. Препорака за висина : Краток (а) = 5? 7? и под; Редовно (r) = 5? 8? -5? 11?; Долго (л) = 6? и над. Овој костум има 7? Капка што е разликата помеѓу големината на јакна и панталони. На пример : јакна од 40 R вклучува пантолона од 33 W. Кликнете на нашата табела со големина погоре за повеќе големини и детали. 70% полиестер/28% рајон/2% спандекс. Суво чистење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата