.

.

Honeeladyy Женски Мода Краток Ракав Печатење Круг Вратот Дами Лабава Мини Фустан Лето плажа фустан

Honeeladyy Женски Мода Краток Ракав Печатење Круг Вратот Дами Лабава Мини Фустан Лето плажа фустан

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Женска Мода Краток Ракав Печатење Круг Вратот Дами Лабава мини Фустан информации За Производот : 1, Карактеристики : Повик,Краток Ракав,О-Вратот, Печатени фустан Жените се Облекуваат .2, Материјал : Полиест, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3, Стил : овој фустан Е Многу Удобен,Може Да биде Одличен под јакни или сам, облечен со потпетици или станови, токму онака како што сакате 4,Повод : Запознавање,Секојдневен,Забава, Плажа,за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn и Пролет. 5, ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Што добивате : 1пц Женски Фустан. Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Ракав : 20.5 см/8.07 "Биста : 94см/37.01 " Должина : 97см/38.19". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Ракав : 21см/8.27 "Биста : 98см/38.58 " Должина : 100см/39.37". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Ракав : 21,5 см/8,46 "Биста : 102см/40,16 " Должина : 103см/40,55". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Ракав : 22см/8.66 "Биста : 106см/41.73 " Должина : 106см/41.73". Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Ракав : 22,5 см/8,86 "Биста : 110см/43,31 " Должина : 109см/42,91".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата