.

.

Машки Хондурас Роузвуд Егзотичен дрво прстен направен во траен не'рѓосувачки челик

Машки Хондурас Роузвуд Егзотичен дрво прстен направен во траен не'рѓосувачки челик

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овој егзотичен прстен за вметнување на дрво е направен од не'рѓосувачки челик и е лесен за одржување, оцрни отпорни, издржливи и хипоалергични. Оваа ставка има вклопување во луксузна удобност. Машки Хондурас Роузвуд Егзотичен дрво прстен направен во траен нерѓосувачки челик : Егзотичен прстен од не'рѓосувачки челик е лесен за одржување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата