.

.

Киапеизе Дете Бебе Уни Кружен Врат Плетен Џемпер Доенчиња Деца Зима Топол Долг Ракав Еднобоен Пуловер Трикотажа

Киапеизе Дете Бебе Уни Кружен Врат Плетен Џемпер Доенчиња Деца Зима Топол Долг Ракав Еднобоен Пуловер Трикотажа

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Рачно миење ладно и висат суво, и нема да се намалат, дури и со повторено перење. Карактеристика : затворање на Влечење, долг ракав, тркалезен врат, цврста боја, опуштено фитинг, основна должина, лесен за ставање и полетување. 77 tsleve : t13.Мало Бебе Џемпери Со Кружен Врат, Зимски Топли Бонбони Со Долги Ракави Плетени Пуловери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата