.

.

Чудо нација момчиња 4- Училишна униформа кратки ракави Поло кошули, 2-пакувања, момчиња 4- & хаски

Чудо нација момчиња 4- Училишна униформа кратки ракави Поло кошули, 2-пакувања, момчиња 4- & хаски

DEN 144.00

Количината на стоката
Това е достапна

Освежи на училишниот ден со убави униформни полови кошули на чудо нација. Погодното две пакувања ја чува неговата гардероба и подготвена. Исклучиво на. Вклучува две пакувања : две поло маици. Ширете јака со копче за копчиња. Кратки ракави. Совршен за училишни униформи. Докажано дете тешко : направено во мека мешавина од памук што е и удобно и издржливо. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Училишна униформа Поло кошула со две пакувања за момчиња од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата