.

.

Детското место се повлекува на товар на товар

Детското место се повлекува на товар на товар

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Совршени карго шорцеви за целиот негов кул и обичен изглед! Повлечен стил со еластизирани џебови на половината на половината на страните; Товарни џебови со затворање на кука и јамка на табулаторот за прилагодување на половината на Side Sinner за прилагодено фит-измиен за дополнителна мекост и да се намали намалувањето.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата