.

.

Начин да ја прославиме Велигденската светлина чаша со глупо слама, розова

Начин да ја прославиме Велигденската светлина чаша со глупо слама, розова

DEN 319.68

Количината на стоката
Това е достапна

Питер зајак би одобрил на овој начин за да ја прослави Купот на Велигден светло со глупо слама! Оваа забавна чаша ќе додаде малку чуден на вашата велигденска трпеза. Оваа чиста розова чаша има симпатични зајачиња, моркови и лалиња во позадина, розова слама што ја завитка надворешноста на чашата и трепкачка LED светло на дното на чашата. Достапно во неколку различни дизајни, добијте еден за велигденската корпа на сите. Бидете сигурни да го проверите целиот пат да ја прославите Велигденската линија за повеќе забавни корпи за корпи, украси и идеи за подароци. Соберете го патот за славење на Велигденската светлина чаша со глупо слама денес за забавно велигденско изненадување. Начин да ја прославите Купот на Велигденска светлина со глупо слама, розова : чиста чаша со зајаче, моркови и лалиња во позадина, розова слама што ја завитка надворешноста и трепкачка LED светло на дното. Совршен за употреба како Велигденски корпа за корпи. Достапно во неколку дизајни. Проверете го целиот начин да ја прославите Велигденската линија за повеќе забавни корпи за корпи, украси и идеи за подароци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата