.

.

Creb starвезда женски весела кариран врв

Creb starвезда женски весела кариран врв

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Прославете ги празниците во овој врвен чистач на печатење во кој се наоѓаат Фрости снежен човек на црвено тло. Фрости се смее и игра во неговата свилена капа, копчињата нос, цевката со пченка и шал. Ажурираната силуета вклучува нежно заоблено деколте во форма на V, отвори за џебови со агол и полите на кошулата. Постојат три џебови за чување на вашите најважни работи. Направено од земја-пријателска, етичка ткаенина со многу истегнување за да се движи со вас. Официјално лиценциран производ. * Современо вклопување * деколте во форма на V * кратки ракави * Три џебови : Две предни џебови за лепенка, џеб за внатрешни работи на десната страна на носителот * bartacks на предните џебови за лепенка создаваат слотови за пенкало/инструменти за организирано складирање * полите на кошулата за полите за кошула за Стил и леснотија на движење * Пријателска за земја, етичка ткаенина * Четиристрана истегнување * Мека ткаенина финиш * Лесна грижа * Официјално лиценциран производ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата