.

.

Не'рѓосувачки челик CZ септември, полирани обетки постери

Не'рѓосувачки челик CZ септември, полирани обетки постери

DEN 245.76

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа елегантна и прекрасна сина кубна цирконија камења нагласени обетки од не'рѓосувачки челик ќе додадат шармантна софистицираност во вашиот стил. Претставувајќи се во септември, овие обетки од 5 мм ќе одат со формална, како и со обична облека. Овие обетки се обезбедени со затворање на задниот дел од пост и притискање. : Croprquantity : 2 Jewelry Setting : Bezelyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или давање подароци. Земја на потеклото : Кина од не'рѓосувачки челик кубна цирконија септември септемвриски родени подни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата