.

.

Смешковско лице розово и виолетова каубојска пушка, пакувања

Смешковско лице розово и виолетова каубојска пушка, пакувања

DEN 200.00

Количината на стоката
Това е достапна

Смешковско лице Каубојски Tumbler 2 Пакет е совршен за украсување на маса за десерт, настан за невестински туш, роденденска забава или настан или која било прослава само по себе! Пиењето на пиење секој доаѓа со слама. Каубојската капа се појавува за лесно чистење. Ве молиме, користете само ладен пијалок. Миење на рака само за да се исчисти оваа 2 пакет на гушкачи. Смајли забавен пијалок сет со отстранлив каубојски капа и слама. Има само ладни пијалоци. Исчистете со благ сапун и вода. Забавно за многу настани или забави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата