.

.

Гувпев Жени Готски Стемпанк Копче Чипка Корсет Ноќта На Вештерките Костим Палто Фрак Јакна-Зелена Л

Гувпев Жени Готски Стемпанк Копче Чипка Корсет Ноќта На Вештерките Костим Палто Фрак Јакна-Зелена Л

DEN 447.84

Количината на стоката
Това е достапна

18" Големина шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА британија : 8 ЕУ : 34 биста : 97см/38. Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина На Рамената Л 8 12 38 105см/41. НАЈДЕТЕ ЈА ВАШАТА ГОЛЕМИНА : ве Молиме прочитајте ги информациите за големината во сликата на производот и табелата со големини на продавачот пред да нарачате за да обезбедите точно вклопување.36" карактеристики : дизајнот е уникатен, стилски И елегантен, а деталите Откриваат модни елементи, КОИ СОВРШЕНО ЈА ПОКАЖУВААТ ВАШАТА ФИГУРА и ГО ПОСТАВУВААТ вашиот уникатен темперамент.14" должина : 130cm/51.0" рамо : 44см/17. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Перење : рачно миење ладно / не белење / хемиско чистење по потреба.7" рамо : 40см/15.32" должина : 133см/52.Гувпев е посветен на обезбедување на клиенти со мода, разновидност, удобност и прифатлива облека.34" Рамо : 41cm/16. Бидете во центарот на вниманието во овој мини костум.35" должина : 128см/50.19" рамо : 39см/15. Лабава фит силуета. Ние им служиме на секој клиент внимателно и внимателно во секоја врска.9"" рамо : 42cm/16. Мека ткаенина која е растеглива, лесна, топла и непроѕирна. Ќе добиете комплименти кога ќе го носите овој капут.34" Рамо : 41см/16.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата