.

.

Џем Хартија Лен Жична Лента, 2. Во Дворовите, 2 Пакет, Мандарина

Џем Хартија Лен Жична Лента, 2. Во Дворовите, 2 Пакет, Мандарина

DEN 309.12

Количината на стоката
Това е достапна

Џем Хартија® Ленена Жична Лента е совршена лента за пакување и украсување во стил. Користете ја нашата лента За мандарина за да додадете прскање боја на подароци, декор, уметност и занаети, проекти и многу повеќе! Оваа живописна лента е изработена од квалитетен материјал, има жична облога и е широка 2 1/2". Создадете венци за празници како Што се Ноќта на Вештерките и Денот на Благодарноста, додајте го завршниот допир на завитканите пакувања и корпите за подароци или украсете ја куќата со леснотија и стил. Од подароци до занаети нашата лента сигурно ќе надополни се на што ќе ја закачите! Комплетни подароци со нашите празнични лакови и обвивка за подароци (секој продаден одделно) кои гарантирано ќе ги издвојат вашите подароци. Овој пакет вклучува 2 ролни од 50 yd. лента. Големина : 2,5 во х 50ид Боја : Количина На Мандарина : 2/Боја На пакување : мандарина. Големина : 2 1/2 инчи х 50 јарди. Количина : 2 По Пакување. Без разлика дали го користите за завиткување подароци, самостојно изработка или за украсување, нашата Кадифена Лента сигурно ќе го донесе тоа топло нејасно чувство кај секој што ќе го види или почувствува. Одлично за венци, венци, дрвја и многу повеќе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата