.

.

Двослојно Изолационо Шише Со Вода, Вакуумска Чаша од 500 мл, За Дома, Канцеларија Хотел Розова

Двослојно Изолационо Шише Со Вода, Вакуумска Чаша од 500 мл, За Дома, Канцеларија Хотел Розова

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Двослојно Изолационо Шише Со Вода, Вакуумска Чаша од 500 мл, За Дома, Канцеларија Хотел Розова Спецификација : Состојба : Тип На Ставка : Вакуумски Купматеријал : 304 Нерѓосувачки Челик Капацитет : 500млбатерија : Вградена батерија, нема потреба од надворешно напојување Боја : Темно Сина, Розова, Бела, златна опционална Големина на производот : Прибл. 23 х 6,5 см / 9,1 х 2,6 во тежина : Прибл. 300гр / 10.6 Мл Пакет Листа : 1 х Вакуум Чаша Забелешка : 1. Ве молиме дозволете 0-2 см грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Појасен и посветол лед-екран, допирање за прикажување на температурата, поудобен за употреба. Анти-лизгање и отпорни на абење чаша дното, деликатна и елегантна, која може да биде стабилно поставена на масата. Капак за чаша отпорна на истекување, екстремно ниска топлинска спроводливост, нерѓосувачки челик ја намалува загубата на топлинска енергија. Филтер за чај од нерѓосувачки челик 304 за филтрирање на остатоци од чај и тркалезна чаша за лесно пиење вода.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата