.

.

Паметна Планета Нидекер Флип Топ Заклучување Широк Уста Вакум Тамблер-Црна

Паметна Планета Нидекер Флип Топ Заклучување Широк Уста Вакум Тамблер-Црна

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Двоен ѕид вакуум изолирани нерѓосувачки челик шише. 18/8 најквалитетна конструкција од нерѓосувачки челик капак отпорен на истекување; совршен за активен животен стил. Широк капак за заклучување со превртување на устата за полнење со мраз. Одговара на стандардните држачи за чаши.Чувајте го пијалокот топол 12 часа и ладен 24 часа.Бпа одобрен18 мл. Капацитет; Шише Од Нерѓосувачки челик со двоен ѕид во Швајцарски стил. 18/8 највисок квалитет нерѓосувачки челик изградба. Капак отпорен на истекување; совршен за активен животен стил. Широк капак за заклучување со превртување на устата за полнење со мраз. Одговара на стандардните држачи за чаши. Чувајте го пијалокот топол 12 часа и ладен 24 часа. Бпа одобрени. 18 мл. Капацитет; Швајцарски стил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата