.

.

Ступел Мечка Риболов Пол Езеро Пристаниште Животни И Инсекти Сликарство Сива Пловечка Врамена Уметност Печатење Ѕидна Уметност

Ступел Мечка Риболов Пол Езеро Пристаниште Животни И Инсекти Сликарство Сива Пловечка Врамена Уметност Печатење Ѕидна Уметност

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво Со Ступел Индустрии Врамени Пловечки Платно Ѕид Уметност. Нашето врвно рачно испружено платно е безбедно монтирано во цврста лесна рамка. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на пловечки уметнички дела. Димензии : 31 х 1.7 х 25 Рамка, 30 х 1.5 х 24 Платно Уметност. Големините На пловечката Рамка Вклучуваат Стандард : 21 х 1,7 х 17 Преголеми : 31 х 1,7 х 25. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашата покачена Рамка Со Дебелина од 1,7 инчи Е совршено надополнување на Нашата Ѕидна Уметност во стилот на платно. Ние користиме само најквалитетни мастила во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено преку издржлива дрвена основа, а потоа безбедно монтирано во Модерна Рамка За Кутии. Уметничкото Дело Се Однесува На : Риболов, Рекреативни Активности, Вода, Животно, Мечка, Цицач, Див Свет, Риболовец. Дизајн На Елизабет Медли.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата