.

.

Компатибилен заграда за замена на браникот за замена за 2012 година- Chevrolet Sonic Front, центар

Компатибилен заграда за замена на браникот за замена за 2012 година- Chevrolet Sonic Front, центар

DEN 2616.48

Количината на стоката
Това е достапна

Специфит на производи : Директно Fit Quantity : Продадено индивидуално материјал : Steel Replaces Parts Link Број : GM1041127 Replaces OE Број : 95026539 Inter Change Дел Број : 95026539, GM1041127 Warranty : 1-годишна замена Неограничена мерка за гарнитура за мерење Обезбедете го вашиот браник на место. Замените за замена на браникот нудат прифатливо решение за да ви помогнат да ја завршите работата како што треба. Секоја заграда е направена на истите спецификации како оригиналните загради на вашето возило за загарантирано совршено вклопување и инсталација без проблеми. Оригинална држач за браник. HELPS Вратете го вашето возило во како нова состојба. Не може да се изгради со висококвалитетни материјали за да се обезбеди долг животен век. Произведено користејќи ги истите процеси како оригиналот, обезбедувајќи одлична вклопување и квалитетно завршување. Го заменува бројот на ОЕ : 95026539. Заменува број на делови : GM1041127. Број на размена на дел : 95026539, GM1041127. Одговарајте : 2012-2014,2016 Chevrolet Sonic LT и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата