.

.

Саливанс Вештачки Лале Букет 15.5Ж Црвен Цвет

Саливанс Вештачки Лале Букет 15.5Ж Црвен Цвет

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Веќе не мора да ја чекате пролетта за да дојдат најдобрите лалиња во сезоната, овој прекрасен слоевит пакет е очигледен избор за многу намени. Совршена за облекување на масата на специјални настани, носење убавина во боемски букет за невести или идеален секојдневен дизајн, оваа реална опција е сигурен начин да ја разубавите просторијата. Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украсите на домот. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата додека инкорпорира модернизирани трендови за да го одржите вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде Во Саливанс, ние се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни ценовни поени. Донесете ја убавината на природата во затворен простор со вештачки растенија. Прекрасен, едноставен дизајн оди лесно со секој декор. За лесно одржување, само избришете ја со крпа. За внатрешна или покриена надворешна употреба. Ажурирајте ја секоја просторија со вештачки растенија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата