.

.

Царски Црно Железо Земјата На Чудата Кат Регистар

Царски Црно Железо Земјата На Чудата Кат Регистар

DEN 816.64

Количината на стоката
Това е достапна

Царскиот 4-инчен на 12-инчен црн железен поден регистар во Земјата на Чудата е украсен поден регистар од Серијата Царски Потпис дизајниран да ги надополни трендовските завршетоци на подот. Се одликува со издржлива текстура во прав и вклучува цврста челична плоча за лице од 1,5 мм. Покрај тоа, тој е конструиран со прилагодлив повеќенасочен проток на воздух и полистиренско тело со големо влијание и контрола на амортизерите што нема да ' рѓосува. Текстура во прав палто насликани заврши. 1,5 мм цврста челична плоча за лице. Прилагодлив повеќенасочен проток на воздух. Високо влијание полистирен амортизери, не ќе ' рѓа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата