.

.

Да4all вежба пена ролери ЈП црвено

Да4all вежба пена ролери ЈП црвено

DEN 891.36

Количината на стоката
Това е достапна

• Совршен за динамично загревање и истегнување. ШТО ЧЕКАШ? Ајде да ја искористиме целата ваша болка и да се тркаламе во целата релаксација и сила што ви треба со ролери за пена, за нов ден полн со енергија! . • Да, ролерот за пена EVA EVA има дизајн на затворена клетка од пена што обезбедува дополнителна издржливост, што го олеснува чистењето и повторна употреба за долго време. • Бои : издвоени, мермерни, должни и бои на виножитото. Искористете ги сите придобивки од тркалање на пена : Да 4all Премиум со средна густина на пени ролери за пена се идеални за да ги активираат сите ваши тесни мускули пред и пост вежби, да го зголемат протокот на крв и кислородот до ткивото помагајќи му на процесот на природно заздравување. Лесен и преносен : Дојдете во најразлични бои и должини за да изберете, лесен за избор на совршено вклопување и донесете со вас каде било, без оглед дали е тоа паркот или вашата канцеларија да имате цврсти вежби за олеснување на болката во мускулите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата