.

.

Ekena Millwork 12 W 60 H TRUE FIT PVC Diagonal Slat модерен стил фиксни ролетни за монтирање, оган црвена боја

Ekena Millwork 12 W 60 H TRUE FIT PVC Diagonal Slat модерен стил фиксни ролетни за монтирање, оган црвена боја

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени на стандардниот производ. Профект на проектот значи дека не мора да одите на лов за стандарден бленда за да одговара на вашиот проект; Едноставно можете да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цени на „Off-SHALE“. Произведено од архитектонско одделение ПВЦ, секој производ се држи силно против временските услови и е бесплатно за одржување. Обично дизајнирано и рачно склопени според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Непропустливи на ефектите од нормалните временски услови. Додава вредност и убавина во кој било дом. Може да се користи во директен контакт со asonидање. Може да се користи во директен контакт со влага.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата