.

.

Исечете ја печатената ками за жени со полите на пелум

Исечете ја печатената ками за жени со полите на пелум

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Светлина. Бризи. Убава. Резервоарот Ками од лажичката го обезмастува и каскади телото со чиста женственост. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. Fit : Modern Fit. Деколте : V-врат. Затворање : Затворање на вратоврска на фронтот со руши. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Прилагодливи ленти за рамо; peplum полите; печатење на сите; ткаено, текстурирано тело. Topенски ками резервоар од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата