.

.

Едноставно модерно шише со вода со бранови - не'рѓосувачки челик со двојно wallид вакуум изолиран метал повторно употреба - изобилен омбре: Аурора

Едноставно модерно шише со вода со бранови - не'рѓосувачки челик со двојно wallид вакуум изолиран метал повторно употреба -

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Едноставното модерно шише со вода со бранови обезбедува часови за задржување на температурата, облечено во најмногу свежи стилови. 18/8 не'рѓосувачки челик : Оваа изолирана чаша е направена од премиум мерач, отпорен на 'рѓа 18/8 не'рѓосувачки челик.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата