.

.

Шок Лекар Компресија Краток w Aircore Тешко Куп

Шок Лекар Компресија Краток w Aircore Тешко Куп

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Совршен за секој спортист кој бара удобност и компресија. Системот за задржување на ултра чашата го обезбедува џебот на чашата во поприродна положба, така што чашата останува на своето место. Вклучува Шок Лекар Airore Хард Чаша со патентирана 3-слој фузија технологија и 30% полесни од традиционалните Обликувани Чаша Ултра Чаша Задржување Систем за супериорен позиционирање држи чаша во место, додека нуди удобност и опсег на движење во текот На сите активности Ултра премиум микро-плете појас за Најудобно вклопување Вентилиран Мрежест Чаша Џеб овозможува максимален проток на воздух за да ве одржува ладни И суви обликувани Чаши Направени Од Патентирана 3-Слојна технологија за фузија И има ниско-профилна ко-полимерна цврста основна чаша Со Пена Школка За Заштита Од Удар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата