.

.

Меѓународно задоволство ирски крем -крем креми, КТ

Меѓународно задоволство ирски крем -крем креми, КТ

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Добијте среќен куп на меѓународно задоволство ирски CR? Me CAF? Не-млечни единечни сервирани крема за кафе инспириран од ирско кафе, со белешки од крем и кафеав шеќер. Меѓународно задоволство ирски крем кафе крем, 24 CT : Вклучува 24 синглови од крема. Однесете ги да одат. Природно и вештачки зачинет ирски крем крем крем.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата