.

.

Планер: Дневен, Месечен И Годишен Календар

Планер: Дневен, Месечен И Годишен Календар

DEN 151.20

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Планер за 2018 година има годишен календар, неделен календар и дневен календар. Имате и страница за роденденски план. Исто така, имате белешка за оваа недела. Имате и страница за белешки за список со обврски. Јас сум толку возбуден за црната мачка покрива. Ќе видите различни корици со црната мачка. Овој Планер за 2018 година има годишен календар, неделен календар и дневен календар. Имате и страница за роденденски план. Исто така, имате белешка за оваа недела. Имате и страница за белешки за список со обврски. Јас сум толку возбуден за црната мачка покрива. Ќе видите различни корици со црната мачка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата