.

.

Хеи_к Црни Пилинзи Машки Краток Ракав V Печатење На Вратот Градите Џеб Негувател Врвот

Хеи_к Црни Пилинзи Машки Краток Ракав V Печатење На Вратот Градите Џеб Негувател Врвот

DEN 434.72

Количината на стоката
Това е достапна

50"?МЕКА, РАСТЕГЛИВА ТКАЕНИНА ОТПОРНА на ИЗБЛЕДУВАЊЕ-професионалци за Работна Облека машките пилинзи се конструирани од мека, но издржлива двонасочна растеглива поли/памук/спандекс мешавина поплин ткаенина. ?ПРОФЕСИОНАЛНО : Овој Комплет За Чистење Е Совршен За Секоја Медицинска Сестра, Лекар И Повеќе!. ?Цврстиот Материјал е Идеален за Секоја Медицинска Работна Средина. Мека, удобна за носење, дише и пријателска за кожата.10"XXXXXL154cm/60.ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : овој врв е совршен за мажи од сите возрасти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата