.

.

Универзитет во Мајами урагани стол за гејминг со секундарно лого

Универзитет во Мајами урагани стол за гејминг со секундарно лого

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Универзитетот во Мајами Ураганите за игри Чаир 100 Про со секундарно лого ве потопува во вашата омилена видео игра, музика или филм додека ви овозможува да го прикажете логото на вашите урагани! Базата на пиедестал го носи искуството од нивото на подот и очите со вашиот екран, создавајќи подобри искуства за тинејџери и возрасни. Столот вклучува вградени звучници за стерео слушалки со Bluetooth и Bass Shaker, механизам за лулка и приклучок за поддршка на системи за медиуми, домашно кино или видео игри. Столот за игри е совршен и за случајни и за хардкор гејмери ​​и обезбедува часови на удобно гледање. Најдобро од сите логоа за и исклучување за бесконечно прилагодување. Универзитет во Мајами урагани стол 100 про со секундарно лого.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата