.

.

Дивата Непозната Палуба И Водич за Тарот

Дивата Непозната Палуба И Водич за Тарот

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Сега, За прв пат, дивата Непозната палуба тарот и водичот за тарот на Ким се достапни заедно во еден прекрасен, висококвалитетен комплет кутии за спомен. Рачно нацртани во нејзиниот резервен, минималистички стил, впечатливите слики покануваат длабоко размислување. Секоја од седумдесет и осумте карти во палубата На Кранс Дивата Непозната тарот е уметничко дело кое ги истражува мистериите на природниот свет и животинското царство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата