.

.

Полиран бел керамички свадбен бенд со дизајн на удобност

Полиран бел керамички свадбен бенд со дизајн на удобност

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овој бел керамички прстен е отпорен на абење и хипоалергичен и има луксузна удобност. Полиран бел керамички свадбен бенд со удобност вклопување дизајн : бел керамички ринг-жичен отпорен на жица и хипоалергични производи Делукс удобност одговара за дополнителна способност за удобност на носителот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата