.

.

луверн камион опрема l57-во. зафат чекор трчање одбори за форд е - супер должност

луверн камион опрема l57-во. зафат чекор трчање одбори за форд е - супер должност

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

луверн камион опрема 570121 чекор одбор Карактеристики флота одобрени, проширени метални шари за максимална влечење и безбедност. Алуминиумска конструкција обложена со прав да биде силна, лесна и без ' рѓа. 7 " широката површина за повлекување обезбедува безбеден, удобен влез и излез. Мазните, заоблени крајни капачиња ги елиминираат острите агли. Компатибилност 2015 Форд Е-450 Супер Должност. Спецификации Големина : 7". - ШКУ : КСАО580635.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата