.

.

Картер Убавина Целосна Мерка HD Основа, Джинджифилово 2, 1. оз

Картер Убавина Целосна Мерка HD Основа, Джинджифилово 2, 1. оз

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Чувствувајте се добро за производите што ги користите на вашето лице! Темелите на Картер Убавина се формулирани 100% вегански и без суровост, без додадени парабени или сулфати.Дизајниран за модерниот љубител на шминка. Заштитете ја планетата додека внимателно ја третирате кожата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата