.

.

Hy Tussn Ka Sptge 2.4 L W R D Cond Одговара На Kia Sportage

Hy Tussn Ka Sptge 2.4 L W R D Cond Одговара На Kia Sportage

DEN 942.24

Количината на стоката
Това е достапна

A/C Кондензатори : 10-15 Hyundai Tucson, 11-16 Kia Sportage 10 15 Hy Tucsn/11 16 Ka Sptge 2.4 L 5 Mm W/ R/D Cond (Pfc) Одговара Изберете : 2010-2015 HYUNDAI TUCSON 2011-2016 KIA SPORTAGE 4 Цил 2.4 L и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување да проверам.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата