.

.

Лето Плови Кула Пиксели Арт Деко Моден Израз Вреќа Платно Торба Рамо Торба

Лето Плови Кула Пиксели Арт Деко Моден Израз Вреќа Платно Торба Рамо Торба

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : 33см х 40 см ( )Класификација : торбичка : - квалитетен полиестер-Едноставен, тенок и модерен дизајн : погоден за облека во различен стил-флексибилни и меки ремени за рамо : удобни за употреба и издржливи за повторна употреба. - Мал џеб во торбата за држење на телефонот, марамчиња, клучеви, кармини, слушалки итн.- Одличен подарок и за момчињата и за девојчињата во сите возрасти да имаат активности на отворено, како што се кампување, танц, пешачење, пливање, слободно пешачење, јога, патување и сл.Материјал : Квантитет На Платно : 1 x торбаовој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Лето Плови Кула Пиксели Арт Деко Моден Израз Вреќа Платно Торба Рамо Торба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата