.

.

Пинцерман Брич За Лице

Пинцерман Брич За Лице

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Премиум во квалитет и супериорен во перформансите, бричот за лице На Твизерман обезбедува лесно отстранување на нејасната праска додека нежно ја ексфолира кожата. Дизајниран за лесно ракување и оптимални перформанси за грижа за себе. Овозможува лесно отстранување на нејасна праска и нежна ексфолијација на досадна, мртва кожа. Безбедносно капаче вклучено за складирање. Ножевите од нерѓосувачки челик се санитарни, издржливи и лесни за чистење. За оптимални перформанси, заменете ги сечилата за бричење на секои 2-3 месеци или по потреба; вклучени се 3 заменски сечила.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата