.

.

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Рамна НАРАКВИЦА ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Фигаро

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Рамна НАРАКВИЦА ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Фигаро

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Стилизирана од 14 каратно жолто злато, оваа рамна НАРАКВИЦА за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на синџирот фигаро прави прекрасен подарок за себе или за најблиските. Со ЛИЧНА плоча од 33, 5х7мм, оваа нараквица долга 7 инчи се прицврстува со затворач од јастог. Додадете инстант софистицираност на секој изглед со оваа прекрасна нараквица.Метална Тежина : 7,69 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Рамна ФИГАРО ВРСКА ИД Нараквица : Унисексклас : Јастог Канџи Метал : Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 7-инчен х 5,25 мм Нараквица, 33,5 мм Х 7мм Идсолиди Вашиот предмет пристигнува во бесплатен зелена Кутија За Подароци Со бел лак, совршена За чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Жолто Злато, Цврста, Јастог Канџа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата