.

.

Пристаниште Орган Дами Краток Ракав Перформанси Персонал Кошула LW400

Пристаниште Орган Дами Краток Ракав Перформанси Персонал Кошула LW400

DEN 478.40

Количината на стоката
Това е достапна

Бидете подготвени да ги изведете вашите најдобри со овие кошули дизајнирани со технологии за ослободување на дамки, борба против мирис и отстранување на влага. 3.3-унца, 100% полиестер дамка ослободување мирис-борба против Влага-отстранување на Брчки-Отпорни камп јака и стил Обоени-на-натпревар копчиња Странични отвори Увезени . Машинско Перење . Удобност . Памук . Завршен Допир . Боите Може Да Варираат.".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата