.

.

Празнично Семејство Соодветни Божиќни Пижами Комплет За Спиење Божиќни Биволи Карирани Ленти Големини На Печатење Бебе-Деца-Возрасни - Миленичиња 2-Парче Врвот И П

Празнично Семејство Соодветни Божиќни Пижами Комплет За Спиење Божиќни Биволи Карирани Ленти Големини На Печатење Бебе-Деца-Возрасни

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Појавување На Божиќни Пижами . Возрасен врв изработен од 95% памук/5% спандекс; панталони изработени од 100% четкан памук. Детски ПЈ топлински врвови со долги ракави изработени од 100% полиестер; целосни 100% полиестерски карирани панталони. Сите стилови имаат еластична половина; . За безбедност на детето, детската облека за спиење треба да биде цврста или отпорна на пламен; Оваа облека е отпорна на пламен. За Мажи многу стилови сега се достапни во повеќе големини за целото семејство. Отпорна на пламен За Безбедност На Детето - за безбедност на детето, детската облека за спиење треба да биде цврста или отпорна на пламен; облеката За пижами На ова дете е отпорна на пламен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата