.

.

Без граници на маицата на вратот на јуниорите, 2-пакет

Без граници на маицата на вратот на јуниорите, 2-пакет

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Без разлика дали сте надвор и околу или само се радувате наоколу, не сте покриени со маица со врата од вратот на границите. Изработена од мека мешавина ткаенина за дополнителна удобност, оваа 2-пакет има и дизајн со цврста боја за лесна мешавина и совпаѓање. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. 2-пакет вклучува : две маици. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Исечен полите. В-врат маица 2-пакет за јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата