.

.

Tuphell Industries Тропски Ибица Палми Графичка уметност авион Црно лебдечко платно печатење wallидна уметност, дизајн од Дафне Полсели

Tuphell Industries Тропски Ибица Палми Графичка уметност авион Црно лебдечко платно печатење wallидна уметност, дизајн од Дафне

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : Ибица, Шпанија, остров, одмор, тропски, дрвја, облаци, палми. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен дополнување на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено над трајната фондација на дрво и потоа се монтираше во модерна кутија Рамка . Дизајн од Дафне Полсели.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата