.

.

DesignArt „Детали за окото во портрет на лице во боја на виножито“ „Боемјан и еклектичен врамен платно wallид уметност

DesignArt „Детали за окото во портрет на лице во боја на виножито“ „Боемјан и еклектичен врамен платно wallид уметност

DEN 671.84

Количината на стоката
Това е достапна

"Овој исклучителен детал на окото во мулти-обоен портрет на лице, врамен платно уметност, носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја од нашите печати за ликовно платно платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои . Нашата ликовна уметност отпечатоците од платно од платно се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : Дизајните продолжуваат со тоа Страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка за лебдечка дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплет за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Стил : Боемјан и еклектичен. Theидот. - Лесно е да се обеси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата