.

.

ОПОПСИ камчиња со нане во рај

ОПОПСИ камчиња со нане во рај

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Беше домаќин на зелена позадина, живописни папагали од Амазонија се одморат меѓу тропското зеленило. Оваа ботаничка позадина ќе направи совршен акцент wallид во внатрешноста на тропско-шик стилизирана. Камчињата е непостојана, не ткаена позадина. Незавиден не ткаен материјал. 19,7-во повторување, директен натпревар. Перење и стриптиран.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата