.

.

Дами тајни богатства Металик велур мокасин

Дами тајни богатства Металик велур мокасин

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Искусете го луксузот на оригинална кожа со дамите тајни богатства Suede Moccasin Slipper. Овие стилски влечки се прикажуваат оригинална кожа горниот дел со метална сјајна. дно. Вистинска кожа. Мемориски пена чорап. Затворен/единствен на отворено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата