.

.

Колекција Најра Врежана Чанта За Скитници Од Миа К

Колекција Најра Врежана Чанта За Скитници Од Миа К

DEN 879.84

Количината на стоката
Това е достапна

Мкф Колекција Најра Врежана Чанта За Скитници ОД МИА К. МАТЕРИЈАЛ : Изработена од висококвалитетна веганска кожа. Облога од ткаенинакарактеристика : Дизајниран Со луксузни украси Со Златен Тон . Структурирана силуета . Затворање со патент. Декоративен отстранлив приврзок за клучеви и реследник. Џебови : Внатрешноста има пространа преграда со две лизгање во џебови и џеб со ѕиден патент. Надворешни карактеристики заден џеб со патент . МЕРЕЊА : 14 Во Л х 10,2 Во Х х 4 Во Д. Рачки-11 во Чанта. Чанти. Торбичка. чанти и чанта за жени. Скитничка Торба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата