.

.

Женска кожена кожена кожена бујна чизми на потпетици

Женска кожена кожена кожена бујна чизми на потпетици

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете ги стилските обувки во високите чизми на глуждот од Brinley Co. Овие чизми имаат лажни кожни нагоре што се издигнуваат над глуждовите и истакнуваат незгоден дизајн со зашиени детали. Заокружена пети и наредени високи потпетици ја завршуваат висината на стилот на потпетиците : 3 1/2-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 8 1/2 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата