.

.

Елаинилие Мода Женски Врвови Писмо Печатење Со Качулка Лабава Фитинг Пуловер Врвот Џемпер Долги Ракави Врвот Дуксер Врвот Дуксер

Елаинилие Мода Женски Врвови Писмо Печатење Со Качулка Лабава Фитинг Пуловер Врвот Џемпер Долги Ракави Врвот Дуксер Врвот Дуксер

DEN 351.84

Количината на стоката
Това е достапна

Елаинилие Мода Женски Врвови Писмо Печатење Со Качулка Лабава Фитинг Пуловер Врвен Џемпер Со Долги Ракави Врвен Дуксер, Виолетови Карактеристики : Многу удобна и супер мека дневна ткаенина.Падот долг ракав ревер повик маица блузи во женска големина.Можете да ја направите страната или да ја наполните во шорцеви, фармерки, здолништа и видови панталони за да дадете стилски уличен изглед.Совршен за забава, фестивал, одмор, патување, тренинг, канцеларија, улица и доволно удобен за носење секојдневно.Препорачуваме измијте со рака нежно во ладна вода. Закачете се да се исуши. Не избелувајте и не мијте со топла вода. Одвојување перење за да се избегне боење облека.Сезона : Зимски материјал : полиестерген : Женски : Случајно, Забавно, Дневно Дебелина : Ревер Линија На Половината : Природна Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 60см/23.62" Должина : 65.5 см/25.79". Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. фланелен јакна жени. сива качулка. црн дуксер. кардигани. жените паѓаат џемпери. бомбер јакна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата